We're here to help

How to use VoiceOver

Kelionės užsakymas

ATVYKIMO VIETOS NUSTATYMAS

Pagrindiniame ekrane dukart bakstelėkite mygtuką „Kur važiuosite?“. Bus suaktyvinta atvykimo vietos paieška ir galėsite surasti vietą arba pasirinkti ją iš siūlomų atvykimo vietų sąrašo. Be to, „Uber“ gali teikti pasiūlymus pagrindinio ekrano apačioje. Dukart bakstelėkite bet kurį pasiūlymą, jei norite pasirinkti jį kaip atvykimo vietą, tada pereikite prie patvirtinimo ekrano.

PAĖMIMO VIETOS KEITIMAS

Paėmimo vieta bus automatiškai nustatyta pagal GPS, tačiau, jei norite ją pakeisti, vadovaukitės toliau pateiktomis instrukcijomis. Pagrindiniame ekrane dukart bakstelėkite mygtuką „Kur važiuosite?“. Prieš pasirinkdami atvykimo vietą, brūkštelėkite į kairę, kad pažymėtumėte lauką „Paėmimo vieta“, tada dukart bakstelėkite, kad galėtumėte redaguoti. Kai įvesite norimą paėmimo vietą, programa automatiškai įjungs atvykimo vietos įvedimo režimą.

MENIU PARINKTYS

Meniu galite pasiekti bakstelėdami ekrano viršutinę kairiąją dalį. Galimos parinktys (nuo viršaus iki apačios): „Mokėjimas“, „Jūsų kelionės“, „Nemokamos kelionės“, „Pagalba“ ir „Nustatymai“.

„Mokėjimas“: galite keisti arba pridėti mokėjimo būdą.

„Jūsų kelionės“: galite peržiūrėti ankstesnes keliones ir gauti pagalbos arba peržiūrėti kvitus. Be to, galite matyti būsimas suplanuotas keliones.

„Nemokamos kelionės“: galite peržiūrėti pakvietimo kodą ir siųsti pakvietimus draugams.

„Pagalba“: rasite daug pagalbos parinkčių, įskaitant galimybę pranešti apie pritaikymo neįgaliesiems problemas.

„Nustatymai“: galite atnaujinti mėgstamas vietas ir lengvai jas pasiekti spustelėdami pagrindiniame ekrane, kad nereikėtų kaskart rankiniu būdu įvesti informacijos.

AUTOMOBILIO TIPO PASIRINKIMAS

Pasirinkę atvykimo vietą būsite nukreipti į patvirtinimo ekraną, kuriame galėsite pasirinkti automobilio tipą ir užsisakyti kelionę. Automobilių tipai suskirstyti į lygių puslapius. Galite keisti kiekvieno lygio parinktis brūkštelėdami ir keisti lygius perbraukdami trimis pirštais. Šalia kiekvieno automobilio tipo bus nurodyta preliminari kaina ir numatytas atvykimo laikas. Dukart bakstelėkite automobilio tipą, kad jį pasirinktumėte.

KELIONĖS INFORMACIJOS REDAGAVIMAS IR UŽSAKYMAS

Šiame ekrane taip pat galite redaguoti paėmimo arba atvykimo vietą dukart bakstelėję atitinkamą elementą patvirtinimo ekrane. Atkreipkite dėmesį, kad prie paėmimo vietos nurodytas numatytas vairuotojo atvykimo laikas. Pasirinkę norimą paėmimo bei atvykimo vietą ir automobilio tipą, dukart bakstelėkite užsakymo mygtuką ekrano apačioje, kad užsisakytumėte kelionę.

Kol laukiate vairuotojo

KELIONĖS ATŠAUKIMAS / SUSISIEKIMAS SU VAIRUOTOJU

Kai bakstelėsite užsakymo mygtuką, bus įjungta programos užsakymo būsena. Brūkštelėkite į dešinę, kad pažymėtumėte atšaukimo mygtuką. Kai bus surastas vairuotojas, šalia mygtuko „Atšaukti“ bus rodomas mygtukas „Susisiekti“.

KELIONĖS LAUKIMAS

Galite pažymėti numatomą atvykimo laiką ir išgirsti, kaip toli yra vairuotojas. Be to, galite pažymėti kelionės kortelę ir išgirsti vairuotojo vardą, automobilio modelį ir valstybinį numerį.

ATVYKIMO VIETOS KEITIMAS

Galite keisti atvykimo vietą, kol vairuotojas dar neatvyko arba jau prasidėjus kelionei. Norėdami keisti atvykimo vietą, brūkštelėkite į dešinę, kol pamatysite mygtuką, ant kurio bus nurodyta jūsų dabartinė atvykimo vieta. Dukart bakstelėkite, jei norite redaguoti atvykimo vietą.

INFORMAVIMAS APIE BŪSENĄ

Laukdami vairuotojo arba keliaudami galite informuoti draugą apie savo kelionės būseną. Brūkštelėkite į dešinę, kol paryškinsite mygtuką „Dalytis kelionės būsena“. Pasirinkite kontaktus, kuriuos norite informuoti apie savo būseną, ir „Uber“ nusiųs draugams teksto pranešimą su nuoroda, kurią naudodami jie galės sekti jūsų kelionę.

KAINOS PADALIJIMAS

Bakstelėkite mygtuką „Padalyti kainą“. Pasirodys jūsų kontaktų sąrašas ir galėsite naudoti „Siri“ diktavimo funkciją arba ranka įvesti draugo vardą, kad padalytumėte kainą.

VAIRUOTOJO ĮVERTINIMAS / SUSISIEKIMAS SU PAGALBOS TARNYBA

Po kelionės pagrindinio ekrano apačioje bus rodoma įvertinimo kortelė. Pasirinkite norimą skaičių žvaigždučių, kad būtų parodytas ekranas, kuriame galėsite pateikti įvertinimą.

Jei kilo klausimų dėl pritaikymo neįgaliesiems ar norite pateikti atsiliepimą, eikite į meniu juostos skiltį „Pagalba“. Apie visas kitas su kelione susijusias problemas galite pranešti pasirinkdami atitinkamą kelionę meniu ekrane „Jūsų kelionės“. Šiame ekrane galite pasirinkti įvairias parinktis ir pranešti apie problemą.
Sign in to get help